خیریه سید محمد حسین رضوی

حال خوب

یه تکه کوچک از حال خوبت رو با جوان مبتلا به سرطان شریک شو

مبلغ پروژه: 200,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 5
مبلغ مانده: 199,550,000 ريال
تولدشه؟ دوست داری با خرید یه هدیه حالشو خوب کنی؟ چه چیزی بهتر از اینکه از جوونهای موسسه محمدحسین که همیشه حامیشون بوده حمایت کنی؟
از طریق لینک زیر میتونی بخشی از هزینه هدیه‌ت رو به جوانان مبتلا به سرطان اهدا کنی تا هم یه هدیه ماندگار و فراموش نشدنی بهش داده باشی و هم خودت توی این حال خوب شریک بشی

کمپین تو به توان تو

کمپین تو به توان تو ما در کنار تو

مبلغ پروژه: 3,000,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 0
مبلغ مانده: 3,000,000,000 ريال
موسسه محمدحسین تنها خیریه در خاورمیانه‌ست که به  حمایت از جوانان مبتلا به سرطان محدوده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال می پردازه و از همه اینها مهم تر هفتمین خیریه ایرانیه که تونسته به عضویت رسمی  uicc انجمن جهانی کنترل سرطان در بیاد و این باعث شده کمپین #توبه توان تو که جوونای موسسه محمد حسین قهرمان های اصلیش هستن رنگ و بوی جهانی بگیره، ۷ تا از جوونهای ما توی این کمپین سفیر امید و تواناییه همه همنوعای خودشون در ایران و جهان هستن، اما آیا میدونید تمام این اتفاق های خوب بدون کمک حامیان موسسه امکان پذیر نبوده و نیست؟
برای همین از شما دعوت می کنیم به اندازه توانتون دست یاری به جوانان مبتلا به سرطان برسونید و در گلریزون موسسه محمد حسین رضوی شرکت کنید
به امید روزهای روشن‌تر برای همه بیماران با ما همراه بشید...


انتخاب نوع پرداخت

همیار گرامی لطفا جهت مشارکت در پروژه یا سرفصل های دیگر شماره موبایل خود را وارد نموده، سپس روی دکمه بررسی سابقه و ادامه کلیک نمایید.
phone_enabled
لطفا بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه دکمه بررسی سابقه را بزنید